Українська тенісистка та перша ракетка України Марта Костюк анонсувала перезапуск свого Фонду. Програми спрямовані на популяризацію тенісу, підтримку молоді та дітей, а також на створення умов для занять цим видом спорту в Україні.
Чому це важливо Фонд Марти Костюк працює, щоб зробити теніс доступним для української молоді. Ініціативи підтримують юних спортсменів, створюють умови для їхнього розвитку та популяризують цей вид спорту.
Головна мета — інтегрувати теніс у повсякденне життя дітей і молоді. Фонд зосереджує діяльність на трьох програмах Кожна дитина повинна мати можливість грати в теніс, незалежно від будь-яких обставин.
Для цього Фонд зосереджується на трьох основних програмах: Мультимедіа для популяризації тенісу в Україні. Фонд створюватиме мультимедійний контент та організовуватиме регіональні кампанії, щоб зацікавити суспільство. Ініціативи для розвитку тенісної інфраструктури в школах України. Фонд розроблятиме тенісну програму для уроків фізичної культури в державних школах, щоб познайомити учнів із цим видом спорту.