Україна чемпионат Європа Україна

Дві українки здобули медалі на чемпіонаті Європи

Сейчас читают: 349
womo.ua

Українські спорстменки Олександра Хоменець та Алла Белінська вибороли «срібло» та «бронзу» у перший день фіналів чемпіонату Європи з жіночої боротьби.

Про це повідомляє «Суспільне». Так, 19-річна Олександра Хоменець у ваговій категорії виграла обидва матчі перед фіналом. Зокрема, у півфіналі українка здолала 3-разову призерку чемпіонатів Європи Бадіху Гун.

У фіналі суперницею Хоменець стала румунка Андреас Беатріс Ана — бронзова призерка чемпіонату Європи-2019. Саме Ана вийшла вперед на старті матчу, заробивши перше очко.

Хоменець у відповідь намагалася наприкінці першого періоду прокинутися в ноги, проте румунка блокувала атаку українки. Ана збільшила перевагу до трьох очок, накривши Хоменець.