Відсутність світла знову тривалий час порушує безперервність нашого життя. Паралельними аспектами є не лише відсутність усіх комунальних послуг та зв’язку, але й потрапляння кожного з нас в ідеальний емоційний шторм — почуття самотності, сум, злість, апатія, страхи.
Корпоративна психологиня Ірина Пінчук допоможе нам опанувати себе під час дев’ятого валу. Корпоративна психологиня Ірина Пінчук Рівень навантаження на період кінець травня – липня можна порівняти з першими місяцями повномасштабної війни, коли на нас падали реальні та інформаційні бомби – про події в Бучі, зараз – про дитячу лікарню «Охматдит», нескінченні руйнування наших міст ворогом.
Знов настав час щоденно зруйнованих планів, підйомів пішки на 3, 17 – й або 24-й поверхи, неможливість викупати дитину і зробити гарячий чай або охолодити воду, зіпсована їжа, яку готували перед цим іноді по декілька годин, перервані робочі завдання та проєкти, недоотримані гроші — список нескінченний.
Ключовими потребами зараз є розслаблення та втіха. З під обох цих потреб вибили основу. Бо для розслаблення потрібна базова безпека, місце, де можна видихнути, відновитися, набратися сил.