Stella Maccartney Victoria county Beckham місто Київ Stella Maccartney Victoria county Beckham місто Київ

#VOICESOFNATION: Ніна та Тоня Матвієнко виконують пісню "Ой, на морі"

Сейчас читают: 691
vogue.ua

Vogue UA разом із ЦУМ Київ продовжує #VOICESOFNATION – проєкт за участю українських артистів і зірок спорту, спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі.

Його наступні учасниці – Ніна та Тоня Матвієнко, які вибрали для виконання пісню "Ой, на морі". "Пісня "Ой, на морі" була написана в селещі Неділище, Ємільчинського району Житомирської області родиною Митрофана та Антоніни — моїх дідуся та бабусі.

Це була найулюбленіша пісня моїх предків. А зараз і наша з мамою. Взагалі, це прекрасні речі, коли в спадщину залишається пісня, спадщина Матвієнків.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

porosenka.net
57%
829
Узкоколейная Россия
Смотреть все фото в галерееАУЖДОдна из крупнейших действующих узкоколейных железных дорог на территории России вблизи города Алапаевскфото: Александр Косинцев фото: Александр Косинцев фото: Александр Косинцев фото: Александр Косинцев фото: Александр Косинцев Музей Тёсовской узкоколейной железной дороги. Посёлок Тёсово-Нетыльский, Новгородская областьфото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская Эстетика остатков узкоколейной железной дороги торфодобывающего предприятия в Кировской областифото: Иван Сорокожердьев фото: Иван Сорокожердьев Узкоколейный вагончик в Зимогорье, Новгородская областьфото: Иван Комаров фото: Иван Комаров Сарай из узкоколейного вагона ПВ-40.
DMCA