Україна Дія війна в Україні Україна

У «Дії» з’явилася онлайн-мапа укриттів

Сейчас читают: 168
womo.ua

До застосунку «Дія» в розділ «Незламність» додали мапу укриттів, за допомогою якої можна знайти найближче укриття, отримати інформацію та прокласти маршрут.

Про це розповів голова Мінцифри Михайло Федоров. У новому розділі буде рейтинг кожного укриття, адреса, його вигляд із фото, а також інформація про кількість людей, яку може вмістити приміщення.

Користувачі зможуть залишати відгуки про укриття, які потім маютьпередаватися до органів місцевого самоврядування та вирішувати можливі проблеми.

Якщо укриття зачинене, можна залишити скаргу, щоб надалі її передали до ОВА. Читайте також: Зареєструвати шлюб тепер можна буде у застосунку «Дія» через відеозв’язок Мапу можна завантажити, щоб вона була доступною навіть за відсутності інтернету. Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram The post У «Дії» з’явилася онлайн-мапа укриттів appeared first on WoMo — видання для дивовижних жінок.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA