«Служба освітньої безпеки» – це проєкт зі створення безпечного середовища в освітніх закладах, який охопить до двох тисяч вітчизняних шкіл.
Його започаткували у Національній поліції України, про що розповіли у Департаменті комунікації. «Служба освітньої безпеки» (СОБ) має на меті захистити дітей в умовах повномасштабної війни.
Серед поліцейських, які взяли участь у проєкті, більшість майбутніх інспекторів служби є жінками. Вони вже завершили спеціалізоване навчання та почнуть працювати у школах з нового навчального року.
У пріоритеті будуть освітні заклади у прикордонній зоні, а також ті, що працюють в очному й змішаному режимах. «Служба освітньої безпеки» насамперед стежитиме за безпекою учнів.