Росія Криминал полон Крим полонені Росія

Сфальсифікована справа Леніє Умерової в рф: українку звинувачують у шпигунстві

Сейчас читают: 697
womo.ua

У росії ФСБ показала відео із заарештованою 25-річною громадянкою України Леніє Умеровою та назвала її «українською шпигункою».

Відео затримання Умерової та етапування її з Владикавказа до Москви опублікували російські пропагандистські агенції РБК та РИА Новости.

Зазначається, що росіяни затримали Леніє Умерову на початку грудня 2022 року після перетину грузино-російського кордону. Тоді дівчина їхала з Києва в тимчасово окупований Крим до батька, який страждає на онкологічне захворювання. Читайте також: Оновлення!

Російські спецслужби викрали українку Леніє Умерову: з’явилися нові подробиці Дівчину на відео впізнав її брат Азіз Умеров, який повідомив про це на своїй фейсбук-сторінці. Читайте також: Ув’язнена росією українка Леніє Умерова отримала ще 15 діб у СІЗО: подробиці Він назвав кримінальну справу проти сестри сфальшованою. Читайте також: У росії утримують українку, яка відмовилася від паспорта рф Нагадаємо, що дівчині протягом усього її перебування в окупованому Криму та на території рф «приписували» адміністративні порушення та утримували в СІЗО на 15 днів, і поновлювали покарання, коли закінчувався термін.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA