місто Київ місто Ужгород місто Харків місто Запоріжжя місто Черкаси місто Кременчук Нео місто Київ місто Ужгород місто Харків місто Запоріжжя місто Черкаси місто Кременчук

Нові рейси і менше часу в дорозі: "Укрзалізниця" змінює графік поїздів влітку

Сейчас читают: 349
hochu.ua

З початку червня "Укрзалізниця" запроваджує новий графік руху поїздів, який діятиме до кінця літнього сезону 2023 року. Відповідно до повідомлення пресслужби перевізника, у новому графіку передбачено два нових рейси, а також внесено зміни до наявних маршрутів.

Що зміниться? Розповідаємо на HOCHU.ua! Читати також 10 незвичайних пам'ятників та скульптур України Перший новий рейс — , який зупинятиметься у 7 областях та пов'язуватиме Запоріжжя, Дніпро, а також курорти Львівщини та Закарпаття, проходячи від Славського до Берегово.

Другий новий рейс — , який курсуватиме через Черкаси.Крім того, два поїзди з нового графіка змінять свій маршрут: Читати також Від угорського парламенту в Будапешті до Алеї Слави в Голлівуді: ТОП найкращих і найгірших туристичних місць 2023 року Також у новому графіку чотирьом поїздам "Укрзалізниці" буде продовжено маршрут:Але це ще не все!

Крім цього, "Укрзалізниця" скоротить час прямування більш ніж у 35 поїздів, включаючи такі рейси, як: №3/4 Запоріжжя — Ужгород, №15/16 Харків — Ясіня, №17/18 Харків — Ужгород, №29/30 Київ — Ужгород, №749/750 Київ — Чоп, Ужгород, №779/780 Київ — Суми та №790/789-792/791 Київ — Кропивницький/Кременчук.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA