блогер новини

Нові "стандарти" Барбі: австралійка витратила гігантську суму, щоб стати схожою на ляльку (ФОТО)

Сейчас читают: 140
hochu.ua

25-річна блогерка витратила понад 100 тисяч доларів, щоб стати "справжньою лялькою Барбі". Австралійка, яка пристрастилася до пластичної хірургії, зізналася, що такі перевтілення кардинально змінили її життя на краще.Уперше в кабінеті хірурга Джазмін Форрест побувала у 18 років, коли зважилася збільшити груди.

До слова, нещодавно 25-річна дівчина знову змінила розмір грудей. Після першої хірургічної операції дівчину було не зупинити — вона перепробувала незліченну кількість операцій, зокрема поїхала до Кореї, де зробила операцію на носі та зменшила лоб, щоб перетворитися на Барбі.

Для цього вона витратила понад 100 000 доларів і, судячи з усього, не планує зупинятися. Читати також Тренди в пластичній хірургії 2023: найцікавіше розповів пластичний хірург Едгар Камінський Джазмін розповіла news.com.au, що після пройдених операцій її життя значно покращилося, а люди стали ставитися до неї набагато краще.

Зараз вона навіть створила власний список "операцій мрії", які планує зробити в майбутньому.З кожною операцією до мене краще ставляться як чоловіки, так і жінки, і моя впевненість зростає.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA