Україна робота жінки війна в Україні Україна

Необхідна перекваліфікація. У Мінекономіки планують активніше залучати жінок на «чоловічі» професії

Сейчас читают: 388
womo.ua

Перекваліфікація українців, насамперед жінок, знов стала на порядку денному у Мінекономіки України через подальшу мобілізацію чоловіків до ЗСУ.

Ця проблема стала головною у діалогу міністерства з ЄБРР стосовно розробки та втілення програм підтримки української економіки.

Про це йшлося на зустрічі Юлії Свириденко з президенткою ЄБРР Оділь Рено-Бассо. Перекваліфікація спеціалістів та працевлаштування ветеранів є головними викликами для уряду на ринку праці, наголосила Свириденко.

Також сторони обговорили питання можливості створення нових логістичних маршрутів через сусідні країни, а також розширення програм фінансової підтримки для малих та середніх сільськогосподарських підприємств. Читайте також: В Україні створили навчальну програму для жінок, які хочуть стати трактористками Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram The post Необхідна перекваліфікація.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA