Статьи по теме
интервью группа премьера клип

"Ми соціальні тварини, нам не вистачає спілкування з людьми": прем’єра кліпу з Ілоном Маском та ексклюзивне інтерв’ю ТНМК

hochu.ua

ТНМК продовжують вражати прихильників яскравими кліпами та сюжетами треків. 2020 рік став досить насичений різними подіями для всієї землі.

Однією з них стала новина про відправку в космос двох американських астронавтів від компанії Ілона Маска і NASA. І саме ця новина стала основою для нового треку та сюжетом для кліпу.Новий сингл "Контакт" це покладене на музику гумористичне науково-фантастичне оповідання: Ілон Маск телефонує Фаготу та повідомляє, що того обрано для першого контакту з іноземною цивілізацією — синіми жінками з планети Венера. "Контакт" — це перший трек із нового альбому, над яким гурт працює саме зараз.Також ми взяли інтерв'ю в учасників групи, дізналися про зйомки нового кліпу і про те, як вплинув на їхню творчість карантин.Ілон Маск є одним з героїв пісні "Контакт" та кліпу — в цій історії він звертається до Фагота з проханням стати представником людства на першій зустрічі з цивілізацією синіх жінок з планети Венера.

Об этом же в других изданиях
Показать ещё
Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Популярность в городах

Популярность в социалках

Ещё по этой же теме

tatler.ru
Алексея Навального выдвинули на Нобелевскую премию мира
10 сентября Der Spiegel сообщили, что Алексей Навальный полностью пришел в себя после того, как его вывели из медицинской комы (что произошло 22 августа во время полета Томск—Москва, до сих пор неясно: Германия утверждает, что политика отравили «Новичком», российские врачи это отрицают), а уже 15 сентября он выложил первый пост после того, как кризис миновал. На этом хорошие новости не закончились: 17 августа профессор американского университета Ратгерс Сергей Ерофеев сообщил, что политика выдвинули на Нобелевскую премию мира. «Даже те коллеги, которые считают, что Нобелевская премия мира несколько дискредитирована, согласны дать ей шанс, если ее получит Алексей», — написал Ерофеев в фейсбуке.