укладка волосся зачіски

Як створити гарні кучері за допомогою праски для волосся: 4 способи укладки від стилістки

Сейчас читают: 360
hochu.ua

Ще один плюс цього інструменту — це те, що пластини в ньому нагріваються рівномірно, а це означає, що ваші локони не розпадуться через годину після накручування.

Крім того, за допомогою праски можна створювати кучері різних форматів, чого не може робити звичайна плойка. Читати також Не нашкодьте: 5 помилок, які ми робимо під час миття волосся Фото: Freepik Зовсім необов'язково купувати спеціальну плойку, щоб створювати гарні кучері.

Стилістка Неллі Ерместаль у своєму Instagram вчить дівчат самостійно укладати волосся та створювати різні за форматом локони за допомогою звичайного випрямляча.Вся справа у техніці.

Волосся можна накрутити щільними пружинками, можна зробити легкі завитки а-ля пляжні локони, можна зробити витончені плавні завитки або голлівудські локони.І ще кілька рекомендацій щодо накручування волосся за допомогою праски: Фото: Freepik Стилісти рекомендують потренуватися накручувати локони спочатку з холодною праскою, щоб зайвий раз не піддавати високим температурам волосся.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA