укладка

Накрутити волосся без бігуді та плойки: шість способів створити кучері в домашніх умовах

Сейчас читают: 260
hochu.ua

Як накрутити волосся без бігуді та плойки? Не скажемо, що це просто, але цілком реально. Волосся будь-якої довжини можна перетворити на кучері, не використовуючи спеціальні гаджети.

Для цього знадобиться небагато часу, терпіння та вправності. А найголовніше в цій справі - вибрати правильний спосіб, який ідеально підійде саме для вашого волосся.Накрутити волосся без бігуді та плойки можна на гель для укладання, на папільйотки й навіть на ганчірочки, шкарпетки та туалетний папір.

Давайте розбиратися, який спосіб ідеально підходить саме вам.Як накрутити волосся за допомогою туалетного паперу?Накрутити коротке волосся без бігуді та плойки можна за допомогою туалетного паперу або стайлінг-гелю.

І хоча перший спосіб може здатися кумедним, саме він допоможе швидко перетворити ваше волосся на кучері.Існує досить легкий спосіб зробити кучері в домашніх умовах – накрутити волосся на туалетний папір перед сном чи вранці, щоб не витрачати час на фен.Швидко накрутити коротке волосся і створити ефект "мокрих" кучерів можна за допомогою гелю для укладання.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA