конфликт

Сімейний менеджмент: Як agile підході допоможе вирішити складні ситуації у стосунках

Сейчас читают: 283
womo.ua

Сімейний менеджмент часто нагадує мем про “це просто — як їздити на велосипеді, який горить і ти гориш, бо в пеклі”. Рішення потрібно приймати швидко, або вони надто складні для розуміння, або прості, та сил уже немає, бо всі спустили на попередні рішення, з якими возились довго і детально.

Що можна зробити аби полегшити прийняття рішень і випадково не пропустити дійсно складну ситуацію, оцінивши її як просту? Можливо підгледіти підхід айтішників до сортування задач, розказує медіаторка, конфлікт-коуч, письменниця, Тетяна Саніна.

Підхід до управління проектами кеневін (уельською cynefin) широко відомий в айті сфері і сферах, де застосовуються agile (гнучкі) підходи.

Читать на womo.ua
Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

polsov.com
91%
947
​Советы кулинаров на заметку
Чтобы зелень, которую вы кладете на пиццу при выпечке не утратила своего цвета и вкуса, ее надо предварительно обмакнуть в растительное масло.Чтобы макароны и спагетти не слипались при варке, добавить чуть-чуть растительного масла в кипящую воду.При варке кожица картофеля не лопается (картофель в мундире), если в воду добавить несколько капель уксуса.Отварной картофель будет вкуснее, если при варке положить несколько зубчиков чеснока.Нарезанный лук сохраняет свежесть, если положить его на блюдце, посыпанное солью.Соль не отсыреет, если в солонку положить зерна риса.Горчица, разведенная на молоке вместо воды, сохраняется лучше, не сохнет.Чтобы очищенные яблоки не темнели, их помещают в холодную, слегка подсоленную воду (для салатов).Не рекомендуется мыть ножи горячей водой, от этого они тупятся.Если нужно выжать сок из лимона (целого), то, предварительно обдав его кипятком, рукой покатать лимон по столу, потом разрезать и выжать сок - сока выжмется ощутимо больше.Каша из обжаренной
cosmo.com.ua
84%
704
Топ-5 мотивуючих книг, які допоможуть тобі бути продуктивною восени
Дні коротшають, довшають ночі. Наснаги на великі звершення стає все менше, натомість кави у термогорнятку — усе більше. Ковдра раптом набуває надзвичайно привабливих обрисів і хочеться проводити в її теплих обіймах весь день. Осінь — час, коли кожен ранок перетворюється на баталії із самим собою. І так хочеться, аби увесь світ почекав, аж до самої весни. Але ми не ведмедики, і поставити життя на паузу не можемо. Натомість, мусимо шукати мотивацію для роботи та хобі. Вишукувати у закапелках продуктивність, якої восени стає так мало. Залишатись активною восени — здається, це жарт? Ні, залишатись продуктивною восени — це must. І бадьорить тут не тільки кава, а міцна книжкова підбірка від видавництва Vivat, заряджена енергією та драйвом.