книги психологія поради натхнення читання вибір редакції

Що робити, коли криза вже постукала у двері?

Сейчас читают: 608
womo.ua

Посібник «Дихай і живи. Як опанувати себе в кризових ситуаціях», який цьогоріч вийшов у видавництві Vivat, повертає до життя через любов.

До нормального життя. Попри війну. Ці ефективні психологічні техніки та вправи можна застосовувати, коли йдеться про тривогу, стрес, ПТСР, психологічну травму, втрату, провину вцілілого, депресивні стани.

А що почасти книжку написано як діалог психологині з клієнткою, то замість нудьги від сухої теорії читач відчуває присутність у своєму житті психолога, з яким можна «на ти» і який запитує «Як ти?». Незрозуміла ситуація — заземляйся! Почалася велика буря, і я поглядом чіплялася за дерева, неначе за рятівну соломинку.

Одні хилилися од вітру, деякі падали, а інші стояли рівно, лише розкривали віти для дощу й підставляли під нього листя — як човники… Напевне, кожен, хто дивиться на дерева, розуміє цей феномен: коріння широке, а значить, вони добре заземлені.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA