Поринь у світ Джуманджі на Даринку

Сейчас читают: 260
liza.ua

Захоплива пригода за мотивами улюбленого фільму Джуманджі чекає на відвідувачів маркет-моллу Даринок з 12 по 13 червня!У ці вихідні захоплива анімаційна програма з яскравими персонажами Джуманджі відбудеться з 13:00 до 19:00 на головній сцені маркет-моллу.

А з 13:30 по 18:30 будьте обережні, адже на вас чекає парад Динозаврів, який буде проходити по всій території Даринку.А щоб маленькі гості відчули себе справжніми героями Джуманджі потрібно виконати прості дії – нанести тематичний аквагрим та відвідати майстер-класс  с виготовлення тотемних браслетів.Безкоштовна солодка вата підсолодить сімейні розваги, а от найпростіший спосіб опинитись в епіцентрі магії — відвідавши кріо-шоу, яке відбудеться о 15:00.Скучили за концертами?

Тоді вам точно сподобаються виступи неймовірно запальних кавер-гуртів. У суботу з 13:00 по 16:00 для вас виступатимуть Marys Band, а з 16:00 по 19:00 — Mozart Duo.

Читать на liza.ua
Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме