До Дня матері WoMo підготувало серію матеріалів, де розпитали в українок про їх ставлення до материнства. Ми розповіли про захисниць, які захищають нашу державу та їхні інсайти, розповіли, чого наших героїнь навчили матусі.
В останньому матеріалі до Дня матері WoMo розповідає про родину Христини і Григорія Решетник. Як ви вважаєте, ким важче бути: татом чи мамою? Григорій: У мене є легка відповідь: мамою бути важче.
Для дитини мама є мама, і тато не може замінити тепло і почуття, яке дитині дарує жінка. Якщо питання про навантаження, хто більш тягне в будинку, то можна почати з того, що я був присутній на всіх пологах.
І це було дуже емоційно щоразу. Це — круто, що я — тато, і моя зона відповідальності за комфорт моєї родини дуже велика з урахуванням трьох синів.