Украина Украина

Фотовиставка “Руки сміливої нації”: Very Very Zen показав надійні руки захисників

Сейчас читают: 611
womo.ua

Наприкінці березня в Києві відбулася фотовиставка “Руки сміливої нації” від косметичного бренду Very Very Zen. Зважаючи на події сьогодення, наша країна тримається в надійних руках героїв, які захищають життя українців.

На фотовиставці “Руки сміливої нації” показали саме ці руки, сміливі і незламні, без яких ми не вистоїмо в цій боротьбі. Організатори показали не тільки їхню красу та силу, а також розповіли їхні історії.

Соціальна місія проєкту “Руки сміливої нації” полягає в тому, що 10% прибутку з кожного продукту бренду Very Very Zen будуть скеровані на будівництво центру взаємодії та відновлення RE:Ukraine Community Hub, який майстерня balbek bureau реалізує у Ворзелі, протягом трьох місяців після відкриття фотовиставки.

Першочергова мета акції – забезпечення гідним житлом внутрішньо переміщених осіб. На виставці можна було побачити та почути коментарі самих учасників проєкту – справжніх героїв сьогодення, ті самі сміливі руки нації.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA