Родина куди піти у вихідні дозвілля вибір редакції

Дитячі аніматори, фотозони та казкові персонажі: де провести вихідні у Києві

Сейчас читают: 590
womo.ua

В столичному парку Співоче триває проєкт «Магічний сад». Це великий тематичний парк із казковими героями та масштабними квітковими інсталяціями.

Проєкт має індивідуально написану історію. Жителі магічного саду — добрі та злі персонажі легенди про міфічних створінь з племені Мунів.

Кожен з них має свою місію та особливий дар, закладений з народження. Загалом тут представлено 35 об’ємних 3d фігур і висаджено понад 10 тисяч хризантем.

А над самим композиціями працювало понад 40 майстрів. Для дітей в парку передбачена окрема програма: вони можуть пограти в ігри з костюмованими аніматорами, героями магічного саду.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA