Жіноча збірка ретелінгів «Легендарій дивних міст» виходить у видавництві «Ранок»

Сейчас читают: 192
womo.ua

У видавництві «Ранок» виходить друком збірка ретелінгів «Легендарій дивних міст» від українських фантасток — Наталії Довгопол, Ярини Каторож, Анастасії Куликової, Наталії Матолінець, Ірини Пасько, Дарії Піскозуб, Ксенії Сокульської та Світлани Тараторіної.

Ретелінг — це переказ відомого сюжету казки або міфу. Авторки збірки поєднують казки і міські легенди, вводять фольклор у простір восьми українських міст — Донецька, Києва, Львова, Винників, Нікополя, Дніпра, Бучі та Луцька. «Я розумію під ретелінгом переказ-інтерпретацію сюжету відомого твору.

Небезпека тут у тому, що, знаючи, який твір “переказують”, читач або читачка одразу можуть здогадатися про розвиток сюжету. “Фантастичні Talks” робили окремий ефір на тему ретелінгів: хто до них вдається зараз, у чому привабливість жанру, чим він відрізняється від фанфікшену, де межі ретелінгу й кросоверу.

Як на мене, кожне покоління повертається до старих, сказати б, базових сюжетів, і, щоб “присвоїти” їх собі, можна помістити героїв у інші обставини — у сучасний чи футуристичний сетинг, наприклад», — говорить одна з авторок збірки Ірина Пасько.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA