Світлана Керимова, засновниця освітньої платформи Woman Insight, амбасадорка жіночої освіти Багато хто з нас перебуває зараз у стані, коли здається, що нічого неможливо змінити.
Не розумієш, куди рухатися і як досягти своєї мети. Можливо, ви навіть помічали, що схильні до депресії чи апатії. У такому самопочутті важко повірити, що можна жити життям своєї мрії.
Хочу поділитися рекомендаціями, які допоможуть здійснити перехід до позитивних вібрацій і не здаватися. Зрозуміти, як підтримувати себе та допомагати самому собі у складні часи. Розуміння та контроль свого стану Існує шкала життя та смерті, на якій є мінус, плюс і нуль.
Нуль — це наш нормальний стан, грубо кажучи, стан коми, коли життя ані в мінусі, ані в плюсі. Це життя у зоні комфорту, коли нічого не відбувається.