Ватикан місто Ватикан люди Нео Ватикан місто Ватикан

Вперше в історії вченому вдалося прочитати прихований текст Біблії: про що там написано

Сейчас читают: 661
hochu.ua

Історики та вчені знайшли текст Біблії, про який ніхто не здогадувався упродовж 1,5 тисячі років. Розшифрувати зміст вдалося завдяки фотокамері з ультрафіолетовим спалахом, пише “Cambridge University Press”.Досліджуючи рукопис найстарішої оригінальної Біблії, який зберігається у бібліотеці Ватикану, історик Австрійської академії наук  Григорій Кессель випадково знайшов стару версію розділу Біблії, яка була під шаром видимого оку тексту.

Читати також Зупиняємо панічну атаку просто і швидко: дієві поради від психолога Усе сталося, коли Кессель зробив копію писання фотокамерою, яка має ультрафіолетовий спалах.

Переглядаючи фото, історик побачив, що паралельно тексту під нижнім шаром є ще декілька шарів із текстами. Найстаріший матеріал знаходився аж під трьома шарами записів на палімпсесті, який заміняв дефіцитний у той час пергамент.

Вчений зауважив, що це був тип стародавнього рукопису, який люди писали в кілька шарів, але часто сліди оригінального тексту залишалися непошкодженими.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA