місто Лондон місто Лондон

Український ресторан пригощав гостей у резиденції Прем’єр-міністра Британії

Сейчас читают: 969
womo.ua

Ресторан українського шеф-кухаря Юрія Ковриженка Mriya обслуговував святковий прийом у резиденції Прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака у Лондоні.

Про це Юрій Ковриженко повідомив у себе в Інстаграмі. «З нагоди ортодоксального Різдва був прийом у резиденції прем‘єр-міністра Ріші Сунака, для якого ми робили кейтеринг від Mriya.

Готували українські страви на 200 гостей», – написав він. За словами шеф-кухаря, гостей пригощали борщем, «помідорчиками» з грибного паштету, закусками з кав’яром щуки, тушкованою капустою з чорносливом, медовиком, кутею та іншими стравами. «Безмежно пишаюся рестораном Mriya за першокласну та натхненну роботу, і що ми разом розділили такий унікальний досвід.

Далі буде», – додав Юрій Ковриженко. Нагадаємо, до Посольства України у Лондоні з Різдвяними колядками завітали діти з Української школи Пречистої Діви Марії у Лондоні та Української скаутської організації «Пласт» у Великій Британії.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA