Китай Україна Китай Україна

Українка Ірина Щетник встановила паралімпійський рекорд у пневматичній стрільбі

Сейчас читают: 486
womo.ua

Українка Ірина Щетник виступала на Паралімпійських іграх 2024 у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 м. Наша спортсменка виграла кваліфікацію, встановивши паралімпійський рекорд.

Її результат становив 627,5 бала. Фото: olympics.com Проте у фіналі Ірина Щетник не змогла пробитися до п’єдесталу й зупинилася за крок від медалі.

У фіналі стрільби з пневматичної гвинтівки дівчина посіла четверте місце. Золоту медаль виборола Авані Лекхара з Індії (249,7), «срібло» отримала Юнрі Лі з Південної Кореї (246,8), «бронза» дісталася ще одній представниці Індії Моні Агарвал (228,7).