фразы уроки секс

Розділити чек: Що насправді може стояти за бажанням жінки заплатити за себе на побаченні

Сейчас читают: 116
womo.ua

Анастасія Багаліка, оглядачка WoMo Я належу до тієї категорії жінок, які на першому побаченні дістають гаманець, щоб заплатити за свою каву, вечерю, коктейль.

Не пам’ятаю, що там в мої 20 років було з коктейлями і вечерями, — здається, трохи печальніше, ніж зараз, — але я все одно платила сама за себе, наприклад, коли йшли пити вино у парку.

Не впевнена, що це базова прошивка, раніше я не рефлексувала над тим, чому дістаю гаманець заплатити за себе, чому не чекаю, що це робитиме хлопець.

Читать на womo.ua
Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

porosenka.net
63%
426
12 фильмов, чьё производство было начато, но их так никто и не увидел
Если уж за что-то взялся, то доведи дело до конца! Эта жизненная формула порой не работает, когда речь идёт о таком сложном "деле" как фильм. Смотреть все фото в галерееИстория знает множество задуманных, но нереализованных проектов именитых режиссёров, которые на бумаге выглядели крайне перспективно.Несколько примеров картин, которые так и не были даже начаты: фильм "900" Серджо Леоне о блокаде Ленинграда (с Робертом Де Ниро в главной роли), "Капитал" Сергея Эйзенштейна, экранизация "Идиота" Андрея Тарковского и "Убить Билла 3" Квентина Тарантино.Всё это звучит мощно, но мы хотим остановиться на тех потенциальных фильмах, которые всё же были начаты, некоторые даже закончены, но так и не были показаны массовому зрителю.
womo.ua
83%
539
«Сміливе кохання»: Коли наступає етап глибокої близькості, де обоє партнерів можуть бути неідеальними
Уявляєте, що сталося б, якби люди сідали за кермо без підготовки? Або починали працювати без будь-якої кваліфікації? Навряд чи ви подумали про щось оптимістичне. Чому ж тоді ми так легковажимо сферою стосунків і думаємо, що все якось «само владнається»? Не владнається — над взаєминами варто працювати. На цьому наголошує психологиня Александра Соломон. Вона понад 20 років консультує клієнтів, які не можуть знайти пару чи побудувати здорові стосунки. У книжці «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» вона узагальнила власний досвід і запропонувала шлях із 20 уроків, що допоможуть відшукати «свою» людину й бути щасливими разом. Мандрівка починається не з мрій про принца на білому коні чи історій про «жили вони довго та щасливо». Авторка пропонує спершу налагодити стосунки із собою — вилікувати дитячі травми, навчитися цінувати й любити себе, а не жадібно вимагати цього від інших — і тоді будувати взаємини з іншими. Публікуємо урівок з книги.