люди жизнь друзья

Потеряв обе лапы, храбрый кот стал «суперзвездой» в протезах

Сейчас читают: 299
cpykami.ru

Удачливый кот по имени vituzzosuperstar продемонстрировал невероятную стойкость даже в самых тяжелых ситуациях. В декабре 2018 года животное случайно сбила машина.

Его немедленно доставили в больницу и прооперировали, но ветеринары не смогли спасти его задние лапы. В это время у хозяев любимца был медовый месяц, они были в отъезде и не могли утешить его.

Когда они вернулись и узнали о трагедии, они были очень расстроены. В течении следующего года они пытались хоть как-нибудь облегчит страдания своего питомца.

Читать на cpykami.ru
Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

womo.ua
79%
162
«Сміливе кохання»: Коли наступає етап глибокої близькості, де обоє партнерів можуть бути неідеальними
Уявляєте, що сталося б, якби люди сідали за кермо без підготовки? Або починали працювати без будь-якої кваліфікації? Навряд чи ви подумали про щось оптимістичне. Чому ж тоді ми так легковажимо сферою стосунків і думаємо, що все якось «само владнається»? Не владнається — над взаєминами варто працювати. На цьому наголошує психологиня Александра Соломон. Вона понад 20 років консультує клієнтів, які не можуть знайти пару чи побудувати здорові стосунки. У книжці «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» вона узагальнила власний досвід і запропонувала шлях із 20 уроків, що допоможуть відшукати «свою» людину й бути щасливими разом. Мандрівка починається не з мрій про принца на білому коні чи історій про «жили вони довго та щасливо». Авторка пропонує спершу налагодити стосунки із собою — вилікувати дитячі травми, навчитися цінувати й любити себе, а не жадібно вимагати цього від інших — і тоді будувати взаємини з іншими. Публікуємо урівок з книги.