Володимир Остапчук зірки шоубізнес Ксенія Мішина Володимир Остапчук

Ксенія Мішина висміяла стосунки Володимира Остапчука з молодою журналісткою Катериною Полтавською (ВІДЕО)

Сейчас читают: 911
hochu.ua

Популярна українська акторка та героїня першого сезону "Холостячки" Ксенія Мішина висміяла телеведучого Володимира Остапчука, який знаходиться у стосунках з молодшою на 16 років Катериною Полтавською.

Деталі – в матеріалі HOCHU.ua!Ксенія Мішина в ефірі розважальної програми "Новини мінус першого" сказала, що 22-річна Катерина Полтавська не хоче мати квартиру, у якої буде вид на школу, адже там Володимир Остапчук може зустріти нову кохану.

Після цього актриса розсміялася. Читати також Молода дружина Володимира Остапчука розбурхала Мережу знімком топлес Нова дівчина Володимира Остапчука (вже мене не любить) не хоче квартиру з видом на школу, бо Остапчук може у вікно побачити там наступну свою дружину,— заявила Мішина.Зазначимо, що жарт придумала, звісно, не вона, а коміки.

За правилами цієї програми, кожен гість має прочитати текст, який бачить вперше в житті.Щоправда, деякі підписники Володимира та Катерини не зрозуміли жарту, тому під відео почали писати обурені коментарі.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA