Євросоюз Экология климат одяг заборона проєкт Євросоюз

У ЄС схвалили заборону на знищення непроданого одягу

Сейчас читают: 428
womo.ua

Держави-члени Європейського Союзу попередньо схвалили заборону на знищення непроданого одягу з метою скорочення відходів текстильної промисловості.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на видання Financial Times. У березні 2022 року Єврокомісія підготувала план, спрямований на заохочення переробки й повторного використання товарів, назвавши «вкрай поширеною екологічною проблемою» знищення непроданих споживчих товарів, як-от текстиль і взуття, через зростання онлайн-продажів. Читайте також: В Австралії затримали екоактивістів, які зупинили потяг і вигрібали вугілля Наприкінці минулого тижня країни-члени ЄС підтримали конкретну заборону на знищення «одягу або аксесуарів до одягу».

Вона стане частиною вимог до екодизайну для виробників на території держав-членів. Деякі країни-члени Євросоюзу також пропонували, щоб вимоги до екодизайну поширювалися на електронні пристрої й взуття. Читайте також: Заміна поліетиленових пакетів: школяр із Дніпра винайшов біополімер Згідно з проєктом пропозиції, кожен товар матиме «паспорт продукту», де міститиметься інформація про те, як саме його виготовили.

А онлайн-маркетплейсам висунуть вимоги, які гарантуватимуть, що вони збувають відповідну продукцію. Заборона охопить лише середній бізнес, який налічує до 249 працівників і має річний обіг менше ніж 50 мільйонів євро.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA