У побуті жіночій заздрості приписують руйнівну силу як для самої заздрісниці, так і для тої, на кого це почуття спрямоване. Виснажуються обидві сторони.
Одні – від численних спроб псувати життя об’єкта своєї заздрості, другі – від постійних дошкулянь. Повномасштабне вторгнення лише підлило олії, бо мільйони жінок вимушені фактично починати життя з нуля – і порівняння успіхів набуло нового сенсу.
Womo.ua звернувся з питанням до психологині Мері Кучухідзе: про що насправді сигналізує жіноча заздрість? Психологиня Мері Кучухідзе Як часто ви ставили собі запитання: чому в мені радіти?
І якою була відповідь? Припускаюсь, що в більшості випадків така: я сама/сам собі не заздрю! Але заздрість з погляду на відстані дає можливість краще себе впізнати.