парфуми літо

Парфуми для літа: які аромати не зашкодять у спеку

Сейчас читают: 577
hochu.ua

У літню спеку всі шукають свіжості, більше повітря і мінімум запахів. Чи доречно в таку пору користуватися парфумами? Експерти розповіли, що є запахи, які спеціально розробляли для гарячої пори року.

Ми уже писали, як легко відрізнити оригінальні парфуми від підробки, а тепер розкажемо, які парфуми можна сміливо купувати на літо.

Літню спеку допоможуть подолати легкі, освіжаючі парфуми. Як правильно обрати аромат, аби він не зашкодив вам і тим, хто поруч, пише allo.ua.

Читати також Запах триматиметься весь день! Як правильно користуватися парфумом? Чи знали ви, що парфуми поділяються за порами року?

Об этом же в других изданиях
lifehelper.one
https://www.stremianki.ru, необходимы для решения широкого круга бытовых задач, от замены лампочек до верхних полок на кухне. Тем не менее, разнообразие вариантов, доступных на рынке, может сделать выбор lifehelper.one /1 день назад
kvartblog.ru
https://www.stremianki.ru, необходимы для решения широкого круга бытовых задач, от замены лампочек до верхних полок на кухне. Тем не менее, разнообразие вариантов, доступных на рынке, может сделать выбор kvartblog.ru /1 день назад
cpykami.ru
Отличная идея с одной вешалкой для одежды. Прекрасное дополнение интерьера прихожей cpykami.ru /1 день назад
Показать ещё
Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA