Олена Кондратюк про сексизм в Верховній Раді, ратифікацію Стамбульської конвенції та підтримку жінок, що постраждали від наслідків covid19

womo.ua

WoMo продовжує низку інтерв’ю з політиками, які працюють з гендерною тематикою у законодавстві. Цього разу ми поговорили з віцеспікеркою Верховної Ради України Оленою Кондратюк.

Олена Кондратюк — українська політикиня, була депутаткою парламенту VI, VII, VIII i IX скликань від партії “Батьківщина”. Нині співголова Міжфракційного депутатського об’єднання «Рівні можливості», ще у грудні 2011 року була однією з ініціаторів його заснування у Раді VI скликання.

Це об’єднання у парламенті — одне з найстарших. Своєю метою воно декларує: “просування гендерної рівності покращення становища жінок у суспільстві; надання політиці рівних можливостей цілеспрямованості та системності; об’єднання зусиль законодавчої та виконавчої влади та громадянського сектора щодо просування прав жінок”.

Читать на womo.ua
Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

porosenka.net
Грибная задача, которую предлагалось решить школьникам в СССР
ЗадачаПятеро друзей: Маруся, Коля, Ваня, Андрюша и Петя, отдыхавшие в пионерском лагере, пошли по грибы. Правда, грибами всерьёз занялась одна Маруся, что же касается мальчиков, то они большую часть времени провалялись на траве, рассказывая друг другу всякие небылицы.В результате, когда собрались возвращаться в лагерь, оказалось, что у мальчиков корзины пустые, в то время как Маруся в своей корзине насчитала 45 грибов.- Неудобно вам, ребята, возвращаться в лагерь с пустыми корзинами, - посочувствовала Маруся и рассыпала по корзинам мальчиков все свои грибы (в своей корзине не оставила ни одного гриба).Однако на обратном пути Коля и Андрюша натолкнулись на грибное место и дополнили свои корзинки, причём Коля нашёл 2 гриба, а Андрюша удвоил количество бывших у него грибов.