Україна Франція Україна Франція

Наукові прориви: три українки отримали премію L’Oréal-UNESCO

Сейчас читают: 630
womo.ua

П’ятого грудня Український дім заполонив дух науки. Компанія L’Oréal Україна зібрала представників держави, науки, бізнесу та лідерів думок, щоб оголосити імена переможниць програми L’Oréal – UNESCO “Для жінок у науці”. “Для жінок у науці” – це програма L’Oréal – UNESCO, що діє у світі з 1998 року.

Її мета – збільшити представництво жінок у науці, підтримуючи молодих науковиць у розвитку їхніх проєктів. За 26 років існування світової премії L’Oréal-UNESCO було нагороджено понад 4400 талановитих жінок-науковиць зі 140 країн.

Сім лауреаток отримали Нобелівську премію. Елоїз Мармузе Де Ла Тай, аташе з питань наукового та університетського співробітництва посольства Франції в Україні, зазначила: “Франція пишається співпрацею з Україною у сфері науки та інновацій і підтримує українських науковиць.

Ми раді бачити талант і відданість українських жінок науці.” Українська премія запроваджена за підтримки компанії L’Oréal Україна 2018 року та є частиною глобальної програми.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA