Після гучного концерту Макса Барських у столичному Палаці спорту для 10 тис. шанувальників із шоу «Зорепад. На біс», музикант виступить просто неба в Osocor Residence.
Open Air артиста запланований на 23 серпня. У рамках концерту діятиме благодійна ініціатива співака meet & greet, завдяки якій кожен охочий зможе, придбавши спеціальний квиток-донат у розмірі 5 тис.
грн, не тільки зустрітися з артистом, зробити фото та взяти автограф, а й допомогти українським захисникам. 100 відсотків прибутку від ініціативи буде спрямовано на цільові потреби ЗСУ.
Незмінно щирий та щедрий на прояв найглибших почуттів співак підготував для слухачів особливий репертуар, який вони буквально знають на пам’ять.