Україна місто Софія спорт Україна місто Софія

Українки вибороли першу медаль на Кубку світу зі стрибків у воду

Сейчас читают: 335
womo.ua

Українські спортсмени вдало розпочали другий етап Кубка світу зі стрибків у воду, що стартував у Берліні. У синхронних стрибках з вишки Ксенія Байло та Софія Лискун здобули «бронзу».

Про це повідомила Федерація України зі стрибків у воду. Фото: uadiving.org На першому етапі турніру, який раніше відбувся в Монреалі, дівчата посіли п’яте місце у стрибках з 10-метрової вишки.

В Берліні українському дуету вдалося покращити результат і вибороти медаль на п’єдесталі. Ксенія Байло та Софія Лискун поступилися лише американській та канадській парам.

Фото: facebook.com/ukrainiandiving За підсумками двох етапів Кубка світу дві наші синхронні пари на вишці, як чоловіки так і жінки, а також команда, відібралися до Суперфіналу Кубка світу, який пройде з 19 по 21 квітня у китайському Сіані.