Олен Деревянко Украина Украина Олен Деревянко Украина

Міжнародний форум PRNext оприлюднив програму — відомі імена спікерів і хедлайнера головного заходу для піарників

Сейчас читают: 563
womo.ua

Міжнародний форум PRNext запрошує всіх, хто розуміє важливість репутації, не відкладати на завтра, а забронювати свій квиток і доєднатися до живої зустрічі, що відбудеться в  готелі InterContinental Kyiv 12 квітня (бомбосховище included).

Нещодавно оприлюднена програма формувалася так, щоб зацікавити і PR-профі, і фахівців суміжних індустрій, і початківців. Слоганом PRNext’2024 обрано «Forging Our Own Path». Олена Дерев’янко, голова Оргкомітету PRNext, віцепрезидент Української PR-Ліги і со-founder Агенції PR-Service, так пояснила цей вибір: «Досвід комунікацій воєнного часу привів до того, що українська PR-індустрія вже не дуже має на кого дивитися у світі в плані бенчмаркінгу і, скоріше, має ділитися навичками зі світом, ”Торувати свій власний шлях”».

Саме її постановчою доповіддю на цю тему і відкриється форум. На PRNext’2024 з мотивуючою промовою виступить людина-бренд, чиє ім’я говорить саме за себе – Гарік Корогодський.

Він стане спеціальним гостем заходу. Як завжди відверто, щиро та з гумором. У програмі форуму заплановано кілька панельних професійних дискусій на актуальні теми з участю провідних журналістів, політиків, громадських діячів, топових PR-профі й аналітиків.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA