Нео

Чому потрібно пити воду: як пити воду, щоб шкіра була красивою

Сейчас читают: 254
beauty.ua

Чому треба пити воду, що буде, якщо пити багато води, як пити воду, – всі ці питання цікавлять багатьох із нас. Дерматологи кажуть, що вода може допомогти тобі зберегти молодість, пружність шкіри та здоровий колір обличчя.Ти, напевно, неодноразово чула заяви моделей про те, що вони п'ють дуже багато води - це допомагає їм залишатися стрункими і красивими.

Ірина Шейк та Джіджі Хадід майже в кожному інтерв'ю кажуть, що кілька літрів чистої води на день допомагають зберегти шкіру чистою та сяючою.

Звичайно, дівчата користуються кремами, сироватками та послугами косметологів. Але факт залишається фактом – вода дійсно необхідна нашій шкірі, щоб підтримувати красу та молодість.У той час як зволоження за допомогою кремів, кокосової олії для обличчя та сироваток для молодості шкіри дійсно корисне – наша шкіра становить 64% води, і її потрібно насичувати не лише за допомогою основного догляду.

Потрібно пити більше рідини, щоби підтримати цей рівень вологи на належному рівні.У науковому журналі Clinics in Dermatology було опубліковано дослідження, в якому вивчали вплив тривалого споживання води на здоров'я шкіри.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA