Япония Японія Ірак проституция благодійність жінки Япония Японія Ірак

У Тайвані померла остання відома «жінка для втіх»

Сейчас читают: 445
womo.ua

10 травня 2023 року померла остання відома «жінка для втіх» часів Другої світової війни. Їй було 92 роки. Про це пише BBC. Зазначається, що родина жінки дозволила повідомити про її смерть після приватного похорону.

Її імені не розкривають. Читайте також: У Південній Кореї жінок та дівчат примушували до проституції та сексуального рабства: подробиці «Жінками для втіх» називали тих, хто був змушений працювати в борделях японської армії в період між 1932 і 1945 роками.

За оцінками активістів, 200 тисяч людей з окупованих територій потрапили в сексуальне рабство, зокрема близько 2 тисяч жінок із Тайваню.

Жінки, які потрапляли в сексуальне рабство до Японії під час Другої світової війни, походили з окупованих територій Кореї, Китаю, Тайваню й Філіппін, а також з інших регіонів. Читайте також: В Іраку понад 400 жінок-в’язнів оголосили голодування: подробиці Тайбейський фонд порятунку жінок повідомив, що після відкриття гарячої лінії в 1992 році на місцевому рівні вдалося знайти 59 жінок, які постраждали від сексуальної експлуатації в той період. Читайте також: Права жінок і гендерна рівність у Північній Кореї: ООН представила звіт Сексуальна експлуатація жінок давно є болісним питанням у відносинах Японії з її сусідами.

Об этом же в других изданиях
lifehelper.one
https://www.stremianki.ru, необходимы для решения широкого круга бытовых задач, от замены лампочек до верхних полок на кухне. Тем не менее, разнообразие вариантов, доступных на рынке, может сделать выбор lifehelper.one /6 дней назад
kvartblog.ru
https://www.stremianki.ru, необходимы для решения широкого круга бытовых задач, от замены лампочек до верхних полок на кухне. Тем не менее, разнообразие вариантов, доступных на рынке, может сделать выбор kvartblog.ru /6 дней назад
cpykami.ru
Отличная идея с одной вешалкой для одежды. Прекрасное дополнение интерьера прихожей cpykami.ru /6 дней назад
Показать ещё
Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA