Сша Польша аборт аборти новини світу Сша Польша

Право на аборти: у Польщі представили два законопроєкти

Сейчас читают: 830
womo.ua

У Польщі партія «Лівиця» внесла до Сейму два законопроєкти щодо лібералізації законодавства про аборти. Про це пише RMF24. Один із законопроєктів передбачає скасування кримінальної відповідальності за переривання вагітності до 12-го тижня за згодою жінки.

А також скасовує кримінальну відповідальність за переривання вагітності за згодою жінки в ситуації тяжкої, незворотної інвалідності або невиліковної хвороби плода. Читайте також: У Франції триває боротьба за закріплення права на аборти в конституції Другий законопроєкт гарантує право на медичну допомогу у вигляді штучного переривання вагітності до закінчення 12-го тижня, а в окремих випадках і після 12-го тижня, а також декриміналізації штучного переривання вагітності за згодою вагітної. Читайте також: У США заборонили аборти після шести тижнів вагітності: подробиці Додамо, що у січні 2021 року в Польщі набула чинності майже повна заборона на аборти.

Перервати вагітність дозволено лише у двох випадках: якщо вона настала внаслідок зґвалтування та у разі загрози життю або здоров’ю жінки.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA