Сша здоров'я лікування новини світу Сша

У США зафіксовано третій випадок захворювання людини на пташиний грип

Сейчас читают: 232
womo.ua

Новий випадок високопатогенного пташиного грипу (HPAI) A(H5) у людей виявлений у Мічигані. Він пов’язаний зі спалахом хвороби у великої рогатої худоби в кількох штатах.

До цього був зареєстрований новий випадок зараження людини у Техасі у квітні, пише CDC. За даними Центру з контролю та профілактики захворювань (CDC), усі інфіковані особи є працівниками молочних ферм.

Вони контактували з інфікованими коровами, що робить це ще одним випадком ймовірної передачі від корови до людини. Однак жоден із трьох випадків не пов’язаний з іншими. Читайте також: Верховна Рада підтримала три законопроєкти про захист прав жінок: подробиці На відміну від попередніх випадків, коли пацієнти повідомляли про кон’юнктивіт і втому як про єдині симптоми, у пацієнта з Мічигану спостерігався кашель, закладеність, біль у горлі та сльозотеча.

Ці симптоми більш типові для гострого респіраторного захворювання. Оцінка ризику пташиного грипу для здоров’я населення США не змінилася, оскільки всі три спорадичних випадки мали прямий контакт із зараженими коровами, повідомляє CDC. Чи передається хвороба від людини до людини? Пацієнт із Мічігану лікувався противірусним препаратом озельтамівір і перебуває в ізоляції вдома, його симптоми зникають.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA