люди друзья Нео

Справа в капелюсі: Стас та Влад Шмелевські – про евакуацію з Мелітополя, війну та майбутнє

Сейчас читают: 841
vogue.ua

Стас та Влад Шмелевські – засновники українського бренду головних уборів Shmelevsky Hats. Брати родом із Мелітополя, де одного з них і застало повномасштабне вторгнення.

Нам вони розповіли про своє 24 лютого, евакуацію з окупованого міста та відновлення бізнесу з нуля. У ніч на 24 лютого я прокинувся від гуркоту, бомбили мелітопольський аеродором.

Одразу зрозумів, що почалася війна. Базові речі вже були зібрані, бо ще за кілька місяців до вторгнення було відчуття, що все станеться.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

porosenka.net
54%
393
Узкоколейная Россия
Смотреть все фото в галерееАУЖДОдна из крупнейших действующих узкоколейных железных дорог на территории России вблизи города Алапаевскфото: Александр Косинцев фото: Александр Косинцев фото: Александр Косинцев фото: Александр Косинцев фото: Александр Косинцев Музей Тёсовской узкоколейной железной дороги. Посёлок Тёсово-Нетыльский, Новгородская областьфото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская фото: Августина Касиньская Эстетика остатков узкоколейной железной дороги торфодобывающего предприятия в Кировской областифото: Иван Сорокожердьев фото: Иван Сорокожердьев Узкоколейный вагончик в Зимогорье, Новгородская областьфото: Иван Комаров фото: Иван Комаров Сарай из узкоколейного вагона ПВ-40.
DMCA