Netflix аниме фільми кіно документальна стрічка

Що дивитись на Netflix у квітні 2024 року: 43 найочікуваніших фільмів та серіалів

Сейчас читают: 258
womo.ua

Квітень обіцяє бути багатим на кінопрем’єри, а це означає, що настав час насолодитися новими стрічками — переглянути новинки на потоковому сервісі Netflix.

Компанія Netflix оприлюднила список із 43 оригінальних фільмів та серіалів, які вийдуть у квітні 2024 року. Серед них є старі фільми, новинки, продовження улюблених серіалів, токшоу, документальні стрічки, стендапи та дитяче кіно.

Сьогодні пропонуємо вашій увазі велику добірку кіноновинок Netflix за категоріями з датами випуску, а також трейлерами, постерами та описом. Читайте також: Прем’єри 2024 року: які українські фільми покажуть у кінотеатрах Що подивитись на Netflix у квітні 2024-го? Які серіали вийдуть у квітні 2024 року на Netflix: Дата виходу:  1.04 Магічні розіграші з Джастіном Віллманом Фокусник, комік і спритник Джастін Віллман та його команда влаштовують неймовірні розіграші над жертвами, які нічого не підозрюють, щоб допомогти людям звести рахунки.

Дата виходу: 4.04 Ріплі Аферист отримує унікальну роботу в Італії й потрапляє у світ багатства та привілеїв.

Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA