переселенці ВПО

Переселенцям можуть скасувати статус ВПО: що сталося?

Сейчас читают: 766
womo.ua

Виплати переселенцям можуть скасувати за результатами перевірки, яка має здійснюватися лише за наявності підозри щодо неправомірного отримання допомоги ВПО.

Про це заявила віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук. За словами міністерки, територіальні органи соціальних служб мають заздалегідь попереджати внутрішніх переселенців стосовно відвідування їх з метою перевірки. Читайте також: У тимчасово окупованому Севастополі в школах та дитсадках ввели військовий вишкіл: відео Читайте також: Business Wisdom Summit 2023: жіночий успіх набирає обертів Під час перевірки посадова особа Нацсоцслужби повинна скласти відповідний акт.

Також вона має залишити повідомлення про необхідність протягом 10 днів прибути до органу соціального захисту населення для проходження ідентифікації.

І лише у разі неявки переселенцям можуть скасувати статус ВПО і припинити передбачені для них виплати. Читайте також: росія не хоче віддавати з полону поранених і жінок: подробиці Нагадаємо, що статус ВПО можна втратити за умови переїзду за кордон, повернення на місце постійного проживання або ж якщо своєчасно не повідомити про зміну фактичного місця проживання.

Об этом же в других изданиях
shkolazhizni.ru
Трус, Балбес и Бывалый: стала ли веселая троица из комедий Гайдая темой для анекдотов? shkolazhizni.ru /11 месяцев назад
lifehelper.one
Когда появился ребенок, нам стало тесновато в однокомнатной квартире, мечтаю об обмене квартиры, но свекровь непреклонна lifehelper.one /11 месяцев назад
knife.media
«В 1839 году Александра стала Александром». Исследовательница здравоохранения Яна Кирей-Ситникова — об истории трансгендерной медицины и психиатрии в России knife.media /11 месяцев назад
Показать ещё
Сайт skuke.net - агрегатор статей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на статью, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA