Анжеліка Терлюга Марокко Україна Єгипет Збірна України Анжеліка Терлюга Марокко Україна Єгипет

Жіноча збірна України з карате – друга в медальному заліку першого етапу Прем’єр-ліги

Сейчас читают: 854
womo.ua

Українські каратистки вдало виступили на першому етапі Прем’єр-ліги WKF (Міжнародної федерації з карате) в сезоні-2023, який відбувся в Каїрі (Єгипет).

Про це повідомляє пресслужба Федерації карате України. Жіноча збірна України здобула 2 золоті медалі та 1 бронзову. Золото завоювали Анна Проценко (у ваговій категорії 55 кг) та Олександра Шолохова (61 кг).

Юлія Палашевська здобула бронзу (50 кг). Олімпійська призерка Анжеліка Терлюга зазнала поразки в бронзових фіналах. У загальному медальному заліку Україна стала другою.

Першою стала збірна Єгипту. Наступний етап Прем’єр-ліги з карате пройде з 12 по 14 травня у Марокко. The post Жіноча збірна України з карате – друга в медальному заліку першого етапу Прем’єр-ліги appeared first on WoMo.