Марта Костюк Україна Греція спорт легка атлетика легкоатлетка турнир Марта Костюк Україна Греція

Українська атлетка виграла міжнародний турнір Papaflessia 2023

Сейчас читают: 556
womo.ua

Українська спортсменка Наталія Кроль здобула перемогу на турнірі Papaflessia 2023. Про це повідомляє НОК Україна. Зазначається, що змагання Світового легкоатлетичного континентального туру категорії «Челенджер» проходили у місті Каламата (Греція). Читайте також: Українська тенісистка Марта Костюк не потиснула руку білорусці: її освистали у Франції Українська спортсменка першою прийшла на фініш дистанції 800 м, випередивши срібну медалістку Наомі Корір з Кенії. Читайте також: Українська легкоатлетка виграла турнір Континентального туру в Італії Наталія показала час 2 хвилини 01,55 секунди, на 0,11.